If you would like to put your own group together for a lesson (2 or more people), it is $30 per person.
This can be purchased after each lesson, no need to purchase beforehand.
Please contact us regarding what style(s) or specific skills you are interested in, as well as your availability!
If you would like to put your own group together for a lesson (2 or more people), it is $30 per person.
This can be purchased after each lesson, no need to purchase beforehand.
Please contact us regarding what style(s) or specific skills you are interested in, as well as your availability!